Kontakt os​

Østermark Entreprenørforretning A/S 

Nybovej 34

7500 Holstebro


CVR: 24212173 

☎ Tlf.: 9685 4600

✉ E-mail: post@oestermark.dk

✉ Faktura: faktura@oestermark.dk

Job

Du er altid velkommen til at sende en uopfordret ansøgning på jobent@oestermark.dk

Ved spørgsmål ring til Jesper Balle på 9685 4602 eller 2674 3098

Administration og projektledelse​

Henrik Vestergaard

Adm. direktør & medejer​

​☎ 9685 4604

📱 2146 6682

henrik@oestermark.dk

Jesper Balle

Projekt- og personalechef & medejer​

​☎ 9685 4602

📱 2674 3098

jesper@oestermark.dk

Bent Henriksen

Økonomidirektør & medejer

​☎ 9685 4607

📱 2127 6849

bent@oestermark.dk

John Henriksen

Logistikansvarlig & medejer​

​☎ 8834 8402

📱 2127 6859

Jeppe Madsen

Projektleder / Bygningskonstruktør & medejer​

​☎ 9685 4606

📱 2677 2791

jeppe@oestermark.dk

Kenneth Bjørnkjær

Kalkulatør / Bygningskonstruktør & medejer

​☎ 9685 4609

kenneth@oestermark.dk

Anders Dybdahl

Projektleder / Bygningskonstruktør​

​​

​☎ 8834 8411

📱 2840 8443

ad@oestermark.dk

Martin K. Truelsen

Projektleder & medejer

​​​

​☎ 8834 8403

📱 4077 9780

martin@oestermark.dk

Kenneth Larsen

Projektsupporter

Indkøb og kvalitetssikring

8834 8405

kl@oestermark.dk

Olena Hansen
Økonomi

​​​

8834 8404

olena@oestermark.dk 

Adresse

Østermark Entreprenørforretning A/S 

Nybovej 34

7500 Holstebro


CVR: 24212173 

Kontakt os

☎ Tlf.: 9685 4600

✉ E-mail: post@oestermark.dk

Følg os

Vores facebookside

Østermark Entreprenørforretning A/S
Nybovej 34
7500 Holstebro